Dobrze dobrana posadzka podłogowa powinna spełniać odpowiednie wymagania. Na pewno powinna być odporna na zużycie i zniszczenia. Jest to szczególnie ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Tam najlepiej sprawdzi się posadzka betonowa, która wylewana jest, m.in. w pomieszczeniach:

  • biurowych
  • przemysłowych
  • gospodarczych.

Bardzo często takie posadzki kładzie się także na balkonach i tarasach. Wysokiej jakości chemię budowlaną, m.in. do posadzek przemysłowych, ma w swojej ofercie firma Si-Tech. Firma poleca różnego rodzaju impregnaty do pielęgnacji i utwardzania powierzchni betonowych. Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i są w stanie dobrać preparaty impregnacyjne i pielęgnacyjne do każdego rodzaju betonu. Sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Na firmowej stronie internetowej zaprezentowano atrakcyjny cennik, m.in. na impregnaty do betonu i kostki brukowej, na preparaty impregnacyjne i pielęgnacyjne do posadzek, czy też na polimery do łączenia warstw mineralnych.

05-306 Jakubów, ul. Dobra 9/0

NIP: 822-230-38-63

https://www.sitech.net.pl/

2019-05-08 00:00:00

Posadzka betonowa - Si-Tech

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

Smak Dzieciństwa

01971 Warszawa, ul. Farysa 37b