Platforma internetowa o zdrowiu i urodzie powstała z myślą o osobach, które chcą zadbać o te aspekty swojego życia. Na stronie pharmaprofit.pl można znaleźć wiele artykułów i porad, jak o siebie zadbać przygotowanych przez wykwalifikowane osoby, a jednocześnie napisanych przystępnym językiem. Przede wszystkim jednak strona to źródło wszelkiego rodzaju produktów dla zdrowia i urody, jak leki dostępne bez recepty oraz suplementy diety.

Te ostatnie to między innymi preparaty witaminowe, które można znaleźć w szerokim wyborze. Służą do uzupełniania w organizmie poziomu ważnych substancji, przy czym ważne jest, bo stosować je tylko wtedy, gdy ma się pewność, że jest to niezbędne. Zarówno bowiem niedobór witamin, jak i ich przedawkowanie mogą zaszkodzić.

Na stronie odnaleźć można m.in. szeroki wybór witaminy D - w różnych postaciach, jak kapsułki, tabletki, krople, oraz w różnych kombinacjach z innymi składnikami. Niektóre z nich wspierają wchłanianie tej witaminy, inne zaś wzmacniają jej działanie.

20-750 Lublin, ul. Łanowa 8 8/0

NIP: 9462626141

https://www.pharmaprofit.pl/

2023-10-21 00:00:00

Witaminy d | PharmaProfit sp. z o.o.

Poradnia psychologiczna "Promień"

20819 Lublin, ul. Willowa 65

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

20509 Lublin, ul. Janowska 66a