Pacjenci warszawskiego gabinetu stomatologicznego mają do wyboru wiele zabiegów pozwalających poprawić zdrowie oraz wygląd uzębienia. Oczywiście jednak kwestie te nie zawsze można wybierać, często zachodzi konieczność wykonania danych zabiegów, jak choćby leczenie kanałowe zębów, które jest zazwyczaj ostatnią szansą na uratowanie zęba przed koniecznością usunięcia. Zabiegi takie przeprowadza się w przypadku zniszczenia tkanek przez próchnicę i zainfekowania kanałów, przy jednocześnie zdrowych korzeniach.

Pozwala to przedłużyć żywotność zęba, odbudować jego koronę i zapewnić pacjentowi, że leczony ząb nie będzie go już bolał - odpowiada za to dokładne wyczyszczenie kanałów z tkanki oraz ich opracowanie.

Szczegóły na temat tego zabiegu (jak i wszystkich innych) oraz jego cenę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu, dostępnej pod adresem smileup.pl. Pacjenci powinni zdawać sobie sprawę z tego, że cena takiego leczenia uzależniona jest między innymi od tego, ile kanałów ma leczony ząb.

01-892 Warszawa, ul. Romaszewskiego 10/U6

NIP:

https://smileup.pl

2023-01-18 00:00:00

Leczenie kanałowe zębów

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

Smak Dzieciństwa

01971 Warszawa, ul. Farysa 37b