Aranżując mieszkanie w stylu rustykalnym, nowoczesnym lub nordyckim, warto zajrzeć na stronę internetową reno-reno.pl. Pod tym adresem znajduje się interesująca oferta producenta z Warszawy, który projektuje, wytwarza i sprzedaje gustowne, eleganckie drewniane drzwi do kuchni oraz innych pomieszczeń. Artykuły są montowane na specjalnych prowadnicach umieszczanych na ścianie lub suficie.

W bogatej gamie asortymentowej największym powodzeniem cieszy się model ZET. To białe drzwi wykonane z litego drewna świerkowego lub sosnowego, pomalowane wysokiej jakości bejcą i zabezpieczone woskiem lub farbą kryjącą. Ich duża popularność jest wynikiem ogromnej uniwersalności. Drewniane powierzchnie mogą być wykończone w dowolny sposób, dzięki czemu nadają się do pomieszczeń z wystrojem rustykalnym, nowoczesnym i skandynawskim.

Naścienne (podsufitowe) białe drzwi przesuwne są proste w instalacji i  nie wymagają przeprowadzenia remontu. Wystarczy zamontować górną szynę ze stoperami oraz prowadniki dolne.

02-991 Warszawa, ul. Bruzdowa 107M/0

NIP:

https://www.reno-reno.pl

2022-01-07 00:00:00

Drzwi do kuchni

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

Smak Dzieciństwa

01971 Warszawa, ul. Farysa 37b