Miasto Brzeg, leżące w połowie drogi między Opolem a Wrocławiem, słynie z pięknego Zamku Piastowskiego, zwanego „Śląski"/>

Miasto Brzeg, leżące w połowie drogi między Opolem a Wrocławiem, słynie z pięknego Zamku Piastowskiego, zwanego „Śląskim Wawelem”, który powstał najprawdopodobniej w XIII wieku. Brzeg jest także jednym z miast Dolnego Śląska, w których dynamicznie działa firma SuperAutoMarket, specjalizująca się w obrocie używanymi pojazdami. SuperAutoMarket skupuje praktycznie wszystkie modele i marki, ograniczeniem jest tylko wiek – rok 2003 stanowi granicę wielu auta.

Jeżeli interesuje nas obecnie skup samochodów, prowadzony w Brzegu – nie będzie lepszego rozwiązania, niż wybór usług firmy SuperAutoMarket. Jest to lider na krajowym rynku kupna i sprzedaży samochodów używanych, który systematycznie pracuje na sukces w swojej branży.

Wszystkie niezbędne informacje na temat charakteru działalności tego przedsiębiorstwa można znaleźć na firmowej witrynie, która funkcjonuje pod adresem: superautomarket.pl.

50-231 Wrocław, ul. Trzebnicka 31/0

NIP:

https://superautomarket.pl/

2017-06-05 09:00:19

SuperAutoMarket | Skup samochodów Brzeg

CENTRUM WYCEN I DORADZTWA BIZNESOWEGO NOBILIS

52235 Wrocław, ul. Granitowa 47

WROCEK - TRAVEL

52434 Wrocław, ul. PETRAŻYCKIEGO 65B