Rok po roku, dekada po dekadzie, świat dookoła zmienia się w każdym wymiarze. Również jeśli chodzi o architekturę, co rusz pojawi"/>

Rok po roku, dekada po dekadzie, świat dookoła zmienia się w każdym wymiarze. Również jeśli chodzi o architekturę, co rusz pojawiają się nowe trendy. Jednakże pewne klasyczne rozwiązania, jak cegła, cieszą się zainteresowaniem w każdej epoce. Symbolizują przywiązanie do jakości, wyszukanego stylu i trwałości.

Płytki klinkierowe w Poznaniu, a także luksusowe produkty z kamienia naturalnego można zamówić w firmie Brolio, która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem belgijskiej marki Olivier w Polsce.

Cegła klinkierowa i specjalne płytki okładzinowe, podobnie jak kamień naturalny, świetnie sprawdzają się w rozmaitych aranżacjach, między innymi ogrodzeń, elewacji oraz wnętrz. Za wysoką jakość warto zapłacić, a przecież oferta dystrybutora i tak jest bardzo korzystna i przyjazna dla portfela. Po prostu warto niezwłocznie sprawdzić aktualną ofertę i przekonać się, dlaczego belgijska produkcja cieszy się aż tak dobrą renomą.

62-002 Suchy Las, ul. Obornicka 117/0

NIP: 9721291021

http://brolio.pl/

2019-03-20 15:48:09

Płytki klinkierowe Poznań

AR-FIZ

60101 Poznań, ul. Przybyszewskiego 44A

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Meble ARTMET

64130 Rydzyna, ul. Łopuszańskiego 14