Jednym z najważniejszych obowiązków firm transportowych jest poprawne rozliczanie czasu pracy kierowców. Ten czynnik wpływa bowiem na be"/>

Jednym z najważniejszych obowiązków firm transportowych jest poprawne rozliczanie czasu pracy kierowców. Ten czynnik wpływa bowiem na bezpieczeństwo na drodze. Przepisy prawne dotyczące ewidencji są na tyle skomplikowane, że do ich poprawnej interpretacji często potrzebne jest skorzystanie z profesjonalnego wsparcia. Taką pomoc można uzyskać na przykład na stronie doradztwotransportu.eu.

Ta firma doradcza organizuje kompleksowe szkolenia z ewidencji czasu pracy kierowców. Warto skorzystać z ich oferty, ponieważ pracują dla niej eksperci w dziedzinie przepisów dotyczących prawa transportowego na terenie Polski oraz za granicą. Przedsiębiorstwo zajmuje się również wykonywaniem audytów, które pozwalają przewoźnikom na usprawnienie pracy oraz uzyskanie znacznych oszczędności. Wsparcie takich ekspertów daje również większość pewność co do uniknięcia grzywny ze strony ITD.

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Komedy Trzcińskiego 7/0

NIP: 622-000-33-34

http://doradztwotransportu.eu

2018-11-05 14:46:49

http://doradztwotransportu.eu | Rozliczanie czasu pracy kierowcy

AR-FIZ

60101 Poznań, ul. Przybyszewskiego 44A

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Meble ARTMET

64130 Rydzyna, ul. Łopuszańskiego 14