Zakwaszone gleby nie sprzyjają wzrostowi żadnych plonów, dlatego też konieczne jest ich uzdatnianie. Najtańszą i jedną z najefektywniejszych metod jest wykorzystywanie do tego celu odpowiednich nawozów, które podwyższają pH ziemi. Jednym z takich rozwiązań jest saletrzak 27, którego cena u dostawcy, takiego jak Belor Polska, jest więcej niż atrakcyjna, w porównaniu do możliwości, jakie oferuje.

Wśród zalet można wymienić m.in. wspomniane przywrócenie odpowiedniego odczynu gleby, ale też doskonały wpływ na wiosenną wegetację roślin. Zawartość magnezu, w parze z azotem, pozwala uzyskać bujniejszy plon i zdrowszy rozwój. Uczestniczy też w budowie tkanek i przemianie materii. Sam azot doskonale wpływa na ukorzenienie, dzięki czemu wiosenna wegetacja po zimie występuje znacznie szybciej.

Co warto jeszcze wiedzieć na temat saletrzaku? Najważniejsze informacje można znaleźć na stronie dostawcy — zawarto tam informacje dotyczące właściwości, przeznaczenia i stosowania tego nawozu. Wystarczy wejść i zapoznać się z treścią strony, by wiedzieć, że będzie to bardzo trafny zakup.

82-300 Elbląg, ul. Władysławowo 41/0

NIP: 956-230-52-29

http://www.belor-polska.eu/

2019-02-25 09:31:43

Saletrzak 27 cena

DIWOS Dorota Stomska

10693 Olsztyn, ul. Kleeberga 2