Prowadzisz firmę budowlaną, która często zajmuje się także kładzeniem tynków mokrych i poszukujesz dobrych jakościowo m"/>

Prowadzisz firmę budowlaną, która często zajmuje się także kładzeniem tynków mokrych i poszukujesz dobrych jakościowo materiałów, które ułatwiłyby pracę Twoim pracownikom, a jednocześnie sprawiały, że każda robota wykonana zostanie szybko i dobrze? Zajrzyj zatem na stronę domenergooszczędny.eu, gdzie znajdziesz najważniejsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wśród nich znajduje się listwa prowadząca stalowa, z aluminium i z PCV, która znacznie ułatwi tynkowanie.

Każdy rodzaj tych listew ma odpowiednie atesty i jest dostępny w każdej ilości. Sklep ma możliwość zamówienia także niestandardowych profili, jeżeli klient sobie tego zażyczy i skontaktuje się z Działem Obsługi Klienta. W ofercie sklepu znajdują się listwy różnej długości i grubości służące do wyrównywania tynku wewnątrz pomieszczeń podczas zaciągania tynkiem. Sklep oferujący te produkty charakteryzuje się między innymi tym, że codziennie oferuje nowe promocje. Dokonują tutaj zakupów zarówno polscy klienci, jak i zagraniczni, ponieważ obsługa jest wielojęzyczna, asortyment naprawdę bogaty, a ceny konkurencyjne.

42-209 Częstochowa, ul. Morsztyna 10/0

NIP:

https://domenergooszczedny.eu

2019-04-01 13:06:44

Listwa prowadząca

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16