Pragniesz wprowadzić do swojego domu piękne i artystyczne dekoracje? Poznaj nietuzinkowe gobeliny na ścianę oferowane przez sklep"/>

Pragniesz wprowadzić do swojego domu piękne i artystyczne dekoracje? Poznaj nietuzinkowe gobeliny na ścianę oferowane przez sklep Tapestry! W asortymencie firmy znajdziesz bogaty wybór arrasów. Każdy z nich to wyjątkowe przedstawienie krajobrazu, martwej natury lub motywu florystycznego. Kunsztowne dekoracje w niebanalny sposób ozdobią wnętrze Twojego domu.

Dostępne w sklepie gobeliny odznaczają się nie tylko wysoką estetyką, ale także bardzo dobrą jakością. Wytwarzane są z solidnych, gatunkowych materiałów i wykończone z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki temu mogą cieszyć oko przez wiele lat. Sklep Tapestry cieszy się zaufaniem licznych klientów i bez wątpienia przyczynia się do tego jakość oferowanych przez firmę gobelinów.

Odwiedź stronę tapestry.pl i poznaj bogactwo pięknych krajobrazów i martwej natury uwiecznionych na arrasach. Firma Tapestry gwarantuje profesjonalną obsługę.

80-360 Gdańsk, ul. Krzywoustego 27b/22a

NIP: 5841062930

https://www.tapestry.pl/

2017-10-05 16:29:59

Gobeliny na ścianę - sklep Tapestry

Apteka GEMINI

80172 Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3

Jerzy Kasprzak Arkadia Lido

84104 Władysławowo, ul. Derdowskiego 8

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

83010 Straszyn, ul. Plażowa 15