Z pewnością większość właścicieli aut sezonowo wymienia opony, aby zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi sytuacjami "/>

Z pewnością większość właścicieli aut sezonowo wymienia opony, aby zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze, ale czy wielu z nich sprawdza stan śrub, od których zależy przecież bezpieczeństwo? Tymczasem powinno się to robić przy okazji każdej wymiany, szczególnie wtedy, gdy felgi do opon zimowych nie są oryginalne, albo zakładane były dystanse na piasty, gdyż gwinty mogły ulec uszkodzeniu, co mogłoby spowodować trudne do opisania perturbacje. Aby zapobiec wypadkowi, wystarczy zmienić śruby do felg, które można zakupić na przykład w sklepie internetowym ze strony durarace.com.

Producentem i jednocześnie dystrybutorem tych śrub jest młoda firma z Kozienic, która postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu polskiego rynku na akcesoria do tuningu kół i zaczęła produkować doskonałej jakości pierścienie dystansowe do prawie wszystkich marek samochodów. Dostępne są tutaj dwa rodzaje śrub: okrągłe i stożkowe o różnych długościach i rozmiarach wykonane z najlepszych jakościowo materiałów zapewniających bezpieczeństwo prowadzącym pojazd.

26-900 Kozienice, ul. Brzozowa 35/0

NIP: 8121895945

https://www.durarace.com

2019-03-15 08:55:17

Śruby do felg

Meble kolonialne Ramadan

05090 Sękocin Nowy, ul. Handlowa 3

Meble kolonialne Ramadan

05090 Sękocin Nowy, ul. Handlowa 3

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58