Zastanawiasz się, co bardziej się opłaca, czy kupno własnego samochodu, czy też może wypożyczenie go od firmy, która się "/>

Zastanawiasz się, co bardziej się opłaca, czy kupno własnego samochodu, czy też może wypożyczenie go od firmy, która się tym zajmuje? Z pewnością wiele zależy od cennika, dlatego warto poszukać takiego przedsiębiorstwa, które oferuje konkurencyjne ceny.

Wynajem aut ciężarowych w atrakcyjnych cenach poleca firma ze strony efrental.eu, która w branży działa od wielu lat i doskonale poznała oczekiwania klientów. Dostosowała też warunki wynajmu do ich potrzeb i na przykład wszelkie formalności związane z wynajmem ograniczone są do minimum, całą papierkową robotę przyjmując na siebie. Jej obowiązkiem jest także dbanie o wszelkie czynności eksploatacyjne takie jak zmiana opon, przeglądy techniczne, wymiana płynów eksploatacyjnych i czynności serwisowe. Najemca pojazdu nie musi martwić się o przegląd czy odwiedzać serwisu, gdyż wszystko to załatwia właściciel pojazdu. Jest to bardzo wygodny sposób na poszerzenie floty firmy transportowej, która może się skupić na realizacji zleceń od swoich klientów. Jeśli chcesz poznać warunki wynajmu, skontaktuj się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

64-300 Nowy Tomyśl, ul. Długa 2/6

NIP: 7882012427

http://efrental.eu/

2018-07-11 12:22:10

Wynajem aut ciężarowych

AR-FIZ

60101 Poznań, ul. Przybyszewskiego 44A

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Meble ARTMET

64130 Rydzyna, ul. Łopuszańskiego 14