Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia pozaszkolne, szczególnie dużym powodzeniem cieszą się zajęcia sportowe z pi"/>

Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia pozaszkolne, szczególnie dużym powodzeniem cieszą się zajęcia sportowe z piłką nożną. Teraz takie zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków prowadzi w Olsztynie szkółka piłkarska, która zatrudnia doświadczonych trenerów, mających świetne podejście do dzieci.

Polecane zajęcia polegają na łączeniu ze sobą sportu z zabawą. Z racji tego, że są to zajęcia dla dzieci do lat 5, w zajęciach uczestniczą również rodzice maluchów.

Warto wspomnieć, że zajęcia sportowe dla przedszkolaków i dla dzieci starszych, odbywają się na olsztyńskich obiektach sportowych, co jest jeszcze większą motywacją dla dzieci, które chętniej chodzą na takie zajęcia.

Na firmowej stronie szkółki funfutbol.pl dowiesz się, co mówią o szkółce piłkarskiej rodzice dzieci, są tam same pozytywne opinie dorosłych, że dzieci z niecierpliwością czekają na każde kolejne zajęcia, że mogą spożytkować swoją energię na sport i zabawę.

10-684 Olsztyn, ul. Murzynowskiego 20/0

NIP: 7393732613

http://funfutbol.pl/

2018-08-17 14:30:18

Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków olsztyn • FunFutbol

CENTRUM WYCEN I DORADZTWA BIZNESOWEGO NOBILIS

52235 Wrocław, ul. Granitowa 47

MEGABLACH

50505 Wrocław, ul. Nyska 59-61