Wiele osób boi się zamienić tradycyjne okulary na soczewki kontaktowe, raz obawiając się o koszty, a dwa boi się o podrażni"/>

Wiele osób boi się zamienić tradycyjne okulary na soczewki kontaktowe, raz obawiając się o koszty, a dwa boi się o podrażnienie oczu. O ile prawdą jest, że część osób może odczuwać dyskomfort przy noszeniu soczewek, zwłaszcza tych starszej generacji, to nieprawdą jest, że soczewki kontaktowe są droższe w utrzymaniu od tradycyjnych okularów. Możesz się o tym przekonać, odwiedzając salon optyczny.

Pracownicy salonu optycznego OptykRozmus radzą, aby  przy wyborze soczewek, w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały one wykonane. Obecnie powoli odchodzi się od tradycyjnych soczewek hydrożelowych, na rzecz soczewek wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego, odznaczających się znacznie lepszym nawilżaniem i przepuszczalnością powietrza, ale zatrzymujących promienie UV.

W tej kategorii produktów warto zwrócić uwagę na soczewki Air Optix. Wśród wielu produktów marki Air Optix można znaleźć zarówno soczewki korekcyjne, jak i kosmetyczne, poprawiające wygląd oczu, optycy polecają, m.in.:

  • Air Optix Aqua
  • Air Optix Astigmatism
  • Air Optix Colors Brilliant Blue.

43-200 Pszczyna, ul. Piastowska 3/0

NIP: 638-180-44-47

https://www.optykrozmus.pl/

2017-09-18 13:33:59

Air Optix

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16