Mało kto pamięta, że w przypadku stłuczki z nie Twojej winy należy Ci się auto zastępcze, którego koszty pokrywa  ubezpie"/>

Mało kto pamięta, że w przypadku stłuczki z nie Twojej winy należy Ci się auto zastępcze, którego koszty pokrywa  ubezpieczenie OC sprawcy. Jeśli brałeś udział w wypadku lub stłuczce, którą nie ty spowodowałeś i chcesz załatwić sobie auto zastępcze, za które nie będziesz musiał ponosić kosztów, to koniecznie już teraz odwiedź stronę internetową metropolis-rent.pl i sprawdź ich ofertę. Znajdziesz w niej naprawdę profesjonalne usługi związane z krótko lub długoterminowym wynajmem auta oraz z dostarczeniem auta zastępczego. U nich możesz liczyć na fachową pomoc oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta, dzięki temu cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty wypożyczysz sprawny i zadbany samochód na określony czas. 
Jeśli jest Ci potrzebny samochód zastępczy w Łodzi od ubezpieczyciela AXA, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Metropolis Rent i sprawdź ich ofertę już teraz. Zapoznaj się dokładnie z ich usługami, sprawdź ich cennik i skontaktuj się z nimi, aby ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły. 

91-071 Łódź, ul. Ogrodowa 72/74

NIP: 7262354949

http://metropolis-rent.pl/

2017-10-03 11:39:11

AXA samochód zastępczy  | Metropolis Łódź

Galanteria4you

94103 Łódź, ul. Elektronowa 8

PBA Group Aleksandra Szmidt

91015 Łódź, ul. Gandhiego 24

ABC-BOBASA

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37